JUST Kierownica, przednie zawieszenie | Honda CX500

Niestety już wiem, że termin końca października na skończenie moto musi zostać przesunięty. U Kowala, który podjął się niemożliwego czyli naprawy baku nastąpiło małe przesunięcie terminu. Dodatkowo nadal nie mam kół oraz kilku drobniejszych elementów, które wychodzą w trakcie składania.

Udało się zamontować tylny wachacz i puścić w środku przewody do tylnej lampy i stopu. Było z tym trochę zabawy. Przednie zawieszenie poskładane i założone. Niestety przednia półka wymagała przeróbki. Po zamontowaniu okazało się, że sztyca jest 5mm za krótka. Po przedłużeniu wszystko zagrało jak powinno. Na dolnej półce pojawiły się kierunkowskazy (które jednocześnie są światłami do jazdy dziennej), które nie są jeszcze docelowo zamontowane. Dają bardzo fajny efekt i nie są kolejnym wystającym elementem.

Przednia lampa, która miała zająć chwilę nie poddała się po 3-ch godzinach. Niestety warstwa farby była zbyt gruba aby ją prawidłowo poskładać do kupy. Została ponownie odmalowana i jeszcze raz poszła w proszek po małych zabiegach.

Przybyło też sporo instalacji wyciągniętej pod zbiornik. Udało się ją ładnie pochować w ramie, kierownicy czy peszli idącej od silnika pod zbiornik.

Plan na następne 7 dni to oddać bak do malowania, wysłać siedzenie do tapicera (nie mogę tego zrobić zanim finalnie nie przymierzę baku), poskładać dyfer, zamontować linkę gazu w dość ‘pionierskiej’ manetce i postawić moto na koła. Plan dość ambitny ale możliwy do wykonania.

0 komentarzy

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *